dzienmatki carodance

Wraz ze Szkołą Tańca do Caro Dance Łuków zapraszamy na specjalny koncert z okazji Dnia Matki „Wytańczone życzenia”, który odbędzie się w poniedziałek 23 maja 2016 roku w Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury o godz. 18:30. Wstęp wolny.

kropelki rosy plakat

Dziecięcy Zespół Regionalny „Łuków - Kropelki Rosy”, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasz Region” oraz Łukowski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert „Wszystko dla kochanych mam”, z okazji jubileuszu X-lecia Dziecięcego Zespołu Regionalnego „Łuków - Kropelki Rosy”. Koncert ten odbędzie się 22 maja 2016 roku o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

ani mru mru plakat W czwartek 19 maja 2016 r. zapraszamy na kolejne koncerty w tym roku Kabaretu Ani Mru Mru w Łukowskim Ośrodku Kultury. O godz. 17.30 i 20.00 na scenie Sali Widowiskowej ŁOK wystąpi pierwsza liga kabaretowa - trzech muszkieterów żartu, którzy potrafią rozbawić publiczność samym wyjściem na scenę, czyli Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek.

ekobilet1

 

latajacy kuferŁukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spektakl teatralny LATAJĄCY KUFER kierowany dla dzieci z przedszkoli i nauczania początkowego.

barwy slowa 16

W Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury 12 maja 2016 roku odbył się kolejny turniej żywego słowa.