skurka cinema

W piątek 22 lipca 2016 roku o godz. 21.00 ŁOK oraz Kino Łuków zapraszają na recital Marty Skurki. Wokalistka Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury a także stypendystka Burmistrza Miasta Łuków w kategorii śpiew, zaśpiewa w Amfiteatrze w Parku Miejskim w Łukowie tuż przed projekcją filmu „Ukryte pragnienia” w ramach kina letniego Jetro Cinema Summer. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

kino plenerowe 16 7

Od 1 lipca Łukowski Ośrodek Kultury oraz Kino Łuków zapraszają na letnie kino plenerowe „Jetro Cinema Summer” . W każdy piątek lipca i sierpnia amfiteatr w Parku Miejskim w Łukowie zamieni się w kino letnie. Wybrane filmy to propozycja podróży filmowej w świat marzeń, miłości, pragnień i refleksji. Czas oczekiwania na film wypełni muzyka na żywo oraz występy solistów Fabryki Piosenki ŁOK.

Projekcje rozpoczynać się będą o godz. 21.00.

Wstęp wolny.

DiW Niedziolka recital

W najbliższy piątek 8.07. o godz. 21.00 zapraszamy na recital Dominiki i Wiktorii Niedziółka. Wokalistki Fabryki Piosenki ŁOK zaśpiewają w Amfiteatrze tuż przed projekcją filmu „Wyśnione życie Aniołów” w ramach Jetro Cinema Summer. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

plakat organowy2016

Urząd Miasta Łuków, Starostwo Powiatu Łukowskiego, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Parafie pw. NMP Matki Kościoła i Podwyższenia Krzyża Św. w Łukowie zapraszają na kolejny koncert w ramach „IV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie”. Patronat honorowy nad Festiwalem objął Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda, Burmistrz Miasta Łuków Dariusz Szustek oraz Starosta Łukowski Janusz Kozioł.

W niedzielę 10 lipca 2016 roku o godz. 19.00 w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie odbędzie się czwarty koncert. Tym razem wystąpią: Marek Kudlicki z Wiednia na organach oraz sopranistka Agnieszka Piass z Poznania.

spiewajacy slowik 16

18 czerwca 2016 roku w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Rykach odbył się Koncert Laureatów Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”. Po wygraniu eliminacji powiatowych „Wesołe Nutki” które odbyły się wiosną tego roku w Łukowskim Ośrodku Kultury, Gabrysia Łukasik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie, oraz dwie wokalistki Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury: Julia Stolarczyk oraz Anastazja Klimiuk w dniach 9-10 czerwca 2016 roku wzięły udział w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” w Rykach. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników, organizatorzy festiwalu zaprosili je na Koncert Laureatów który dzisiaj miał miejsce w Rykach.

lokstok16

W sobotę 25 czerwca 2016 roku o godz. 16.00 startuje jedna z największych imprez plenerowych w Łukowie ŁOKstok'2016 :) Specjalny koncert rockowy z okazji przywitania lata i wakacji odbędzie się w Amfiteatrze w Parku Miejskim w Łukowie.