plakat organowy2016

Urząd Miasta Łuków, Starostwo Powiatu Łukowskiego, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Parafie pw. NMP Matki Kościoła i Podwyższenia Krzyża Św. w Łukowie zapraszają na drugi koncert w ramach „IV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie”. Patronat honorowy nad Festiwalem objął Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda, Burmistrz Miasta Łuków Dariusz Szustek oraz Starosta Łukowski Janusz Kozioł.

Tym razem wystąpią: Christophe Mantoux z Paryża na organach oraz Krzysztof Grzybowski z Lubeki na klarnecie.

donkichotW niedzielę 8 maja Kino Łuków zaprasza na ostatnią w sezonie 2015/2016 retransmisję przedstawienia baletowego z Teatru Bolszoj w Moskwie. Będzie to "Don Kichot", luźno oparty na wątkach powieści Cervantesa balet, który aż kipi od tanecznych popisów, stylizowanych ognistych hiszpańskich tańców i przezabawnych scen pantomimicznych.

Początek retransmisji o godz. 17.00.

 

 

latajacy kuferŁukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spektakl teatralny LATAJĄCY KUFER kierowany dla dzieci z przedszkoli i nauczania początkowego.

 

inscenizacja 2

Zapraszamy na inscenizację fragmentów utworów Godebskiego, Gogola, Fredry, Moliera i Wyspiańskiego w wykonaniu uczestników sekcji teatralnej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

10 scen, 8 dramatów, 5 autorów a 1 historia.

Przedstawienie odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia (czwartek) o godz. 18.00 w Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Wstęp wolny.

niedziela zfolklorem 16aZespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy” oraz Łukowski Ośrodek Kultury zapraszają na Niedzielę z folklorem.

W niedzielę 24 kwietnia 2016 roku o godz. 17.00 odbędzie się koncert „Łukowiacy swojemu Miastu” w auli I LO im. T. Kościuszki w Łukowie.

Serdecznie zapraszamy na koncert !!!