Poniżej lista osób przyjętych na zajęcia w Fabryce Piosenki ŁOK.

 

17 czerwca w Hajnowskim Domu Kultury odbywał się Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej NUTY PRZYJAŹNI 2017. Podczas przesłuchań konkursowych Fabrykę Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury reprezentowała silna grupa wokalistów. Występy uczestników oceniało jury, którego przewodniczącą była Monika Urlik - wokalistka,  znana szerokiej publiczności z programu The Voice Of Poland, w którym dotarła do półfinału. Komisja konkursowa oceniła bardzo wysoko naszych wokalistów,

 

10 czerwca w Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Piotrowicach odbył się X Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent". Do zmagań o podium stanęli najmłodsze wokalistki z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury. Z ogromną przyjemności informujemy, że wszystkie dziewczynki wróciły z najwyższymi notami. 

 

3 i 4 czerwca w Bielsku Podlaskim odbywał się XII Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Podlaska Nuta". Podczas finałowych przesłuchań w kategorii piosenki współczesnej Łuków reprezentowała silna grupa wokalistów, a wśród nich pięć wokalistek z Fabryki Piosenki ŁOK: Zosia Szczuchniak, Emilka Szcześniak, Zuzia Bochman, Julia Stolarczyk i Anastazja Klimiuk.

 
2 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie odbyła się VI Edycja Festiwalu "Piosenki moich rodziców". Niezwykle miło nam ogłosić, że reprezentantki Fabryki Piosenki ŁOK zostały docenione przez Jury i otrzymały miejsca na podium w swojej kategorii wiekowej. Emilia Szcześniak otrzymała III miejsce, a Gabrysia Łukasik wyśpiewała I miejsce w kategorii szkoły podstawowe klasy 1-3. Ponadto ich starszy kolega z Fabryki Piosenki Kuba Jastrzębski, który reprezentował Zespół Oświatowy w Wiśniewie otrzymał II miejsce w kategorii szkoły podstawowe klasy 4-6. Serdecznie gratulujemy!