„Piknik Motoryzacyjny” w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  • 10.01.2018, 18:42 (aktualizacja 16.01.2018 19:25)
  • Tomasz Kanadys
„Piknik Motoryzacyjny” w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Club Weteranów Szos, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Fruwającej Muchy zapraszają na „Piknik Motoryzacyjny” w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Piknik odbędzie się w niedzielę 14 stycznia 2018 roku od godz. 11.00 w Łukowskim Ośrodku Kultury, Kinie Łuków i na parkingu przy Łukowskim Ośrodku Kultury.

W programie m.in.: przegląd filmów o tematyce motocyklowej, pokaz zabytkowych motocykli i samochodów, ognisko, sklepik z niespodziankami oraz możliwość sfotografowania się z ciekawą osobą ;)

W czasie imprezy prowadzona będzie zbiórka do puszek kwestarskich, której celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Zapraszamy :)

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe