Program artystyczny „Moja Niepodległa” w wykonaniu Teatru Słowa z Łukowskiego Ośrodka Kultury

  • 17.11.2017, 13:19 (aktualizacja 24.11.2017 15:36)
  • Tomasz Kanadys
Program artystyczny „Moja Niepodległa” w wykonaniu Teatru Słowa z Łukowskiego Ośrodka Kultury
11 listopada 2017 roku, w dniu 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, po Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, w Kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego w Łukowie, odbyła się część artystyczna „Moja Niepodległa” w reżyserii Sławomira Żyłki, podczas której wystąpili aktorzy Teatru Słowa z Łukowskiego Ośrodka Kultury: Julia Semczuk, Bartłomiej Niewęgłowski oraz Kacper Siwiak.

Na tę uroczystość zaprosili: Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek oraz Łukowski Ośrodek Kultury.

Program artystyczny „Moja Niepodległa” był częścią uroczystości związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości w Łukowie w ramach Łukowskiej Mocy Kultury „Moja Niepodległa”.

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe