Kolejny sukces Emilki Szcześniak z Fabryki Piosenki Łukowski Ośrodek Kultury

  • 13.12.2017, 16:47 (aktualizacja 26.12.2017 20:51)
  • Tomasz Kanadys
Kolejny sukces Emilki Szcześniak z Fabryki Piosenki Łukowski Ośrodek Kultury
Młoda wokalistka Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury Emilia Szcześniak zajęła znakomite II miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Rozśpiewane ZOO”.

To Ogólnopolski Konkurs Piosenki o Zwierzętach. Łukowianka wystąpiła w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat. Rozdanie nagród i występ laureatów konkursu w najbliższy piątek 15 grudnia 2017 roku o godz. 12.00 w sali dydaktycznej ZOO w Zamościu na ul. Szczebrzeskiej 12.

Gratulujemy :)

Organizatorami konkursu są: Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu, Szkoła Muzyczna „YAMAHA” oraz Fundacja dla Zwierząt „TECTUM”.
Zdjęcie archiwalne Emilki Szcześniak ze Świętym Mikołajem z 6 grudnia 2017 roku na imprezie „W Świątecznej Krainie” w Łukowskim Ośrodku Kultury.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe