Ostanie bilety na koncert piosenek włoskich „Ciao Ciao Bambina” w Łukowskim Ośrodku Kultury [FILM]

  • 20.12.2017, 16:33 (aktualizacja 09.03.2018 12:44)
  • Tomasz Kanadys
Ostanie bilety na koncert piosenek włoskich „Ciao Ciao Bambina” w Łukowskim Ośrodku Kultury [FILM]
Przypominamy, że wkrótce Dzień Kobiet. Doskonałym prezentem dla Pań będą bilety na koncert piosenek włoskich w Łukowskim Ośrodku Kultury. Koncert odbędzie się w czwartek 8 marca 2018 roku o godz. 19.00 w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Bilety w cenie 35 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy dla słuchaczy ŁUTW, rencistów i emerytów) dostępne w kasie Kina Łuków oraz on-line TUTAJ.

Spektakl muzyczny inspirowany życiem Marino Marini „Ciao Ciao Bambina” to podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy. Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc nas przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40 -tych, gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii. Po powrocie do Europy, widzowie udają się w towarzystwie Marino Mariniego do kabaretów Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii, gdzie biorą udział w jego wielkim sukcesie nad Sekwaną. Spora część spektaklu koncentruje się na ogromnym sukcesie, jaki Marino Marini odniósł w Polsce. Poznajemy historię jego wielkiej popularności nad Wisłą oraz genezę słynnej diety Twist, którą tam spopularyzował. Narrację niezwykłego ambasadora włoskiej piosenki w Polsce wspaniałe prowadzi, łącząc wokal z zadaniami aktorskimi, Nicola Palladini, z towarzyszeniem kontrabasu Dominika Dudzika i gitary Piotra Bogutyna. Tłem dla spektaklu są widowiskowe videoprojekcje, wprowadzające nas w klimat i atmosferę. W ciągu 70 minut usłyszymy szlagiery: „Tu vuo fa l'americano”, „L'Italiano”, „Azzurro”, „Marina”, „O'sole mio”, „Love in Portofino”, „Volare”, „Mamma”, „Guarda che luna”, „Guaglione”, „Kriminal Tango” czy „Nie płacz kiedy odjadę” i wiele innych.


Koncepcja i Reżyseria: Nicola Palladini
Scenariusz: Małgorzata Wojtulewicz

Link do oficjalnego trailera TUTAJ
Zapraszamy :)

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe