„Koncert Kolęd i Słodkich Serc” (część III) - Fabryka Piosenki ŁOK

  • 19.12.2017, 20:27
  • Tomasz Kanadys
„Koncert Kolęd i Słodkich Serc” (część III) - Fabryka Piosenki ŁOK
W sobotę 16 grudnia 2017 roku w hali sportowej im. R. Szajdziuka przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie odbył się tradycyjnie już w Łukowie przed Świętami Bożego Narodzenia „Koncert Kolęd i Słodkich Serc”. Na koncert zaprosili: Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Rada Miasta Łuków, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Karol Ciołek oraz Łukowski Ośrodek Kultury.

Podczas koncertu wystąpiła m. in. Fabryka Piosenki ŁOK. Usłyszeliśmy ciekawe aranżacje kolęd w wykonaniu młodych i zdolnych dzieci uczęszczających na zajęcia wokalne do Fabryki Piosenki ŁOK. Podczas „Koncertu Kolęd i Słodkich Serc” zaprezentowali się: Emilia Szcześniak, Zofia Szczuchniak, Marta Wardak, Gabriela Łukasik, Oliwia Dzido, Weronika Wierzchowska, Zuzanna Bochman, Karolina Jastrzębska, Mikołaj Gajowy oraz Wiktoria Niedziółka. Są to laureaci wielu konkursów wokalnych na szczeblu miejskim, powiatowym, wojewódzkim, regionalnym, ogólnopolskim a także międzynarodowym. Instruktorem wokalnym Fabryki Piosenki ŁOK jest Monika Sołtyszewska.

W organizację koncertu włączyli się również: Nadleśnictwo Łuków, Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnym im. Bronisława Chącińskiego w Łukowie oraz Zarząd Dróg Miejskich w Łukowie.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (40)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe