„Koncert Kolęd i Słodkich Serc” (część IV) - Eleni

  • 19.12.2017, 20:30
  • Tomasz Kanadys
„Koncert Kolęd i Słodkich Serc” (część IV) - Eleni
Gwiazdą wieczoru była Eleni, czyli jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Na „Koncercie Kolęd i Słodkich Serc” w Łukowie wystąpiła z Kostasem Dzokasem oraz z Aleksandrem Białousem. Eleni w swoim recitalu oprócz kolęd zaprezentowała swoje największe przeboje oraz najnowsze piosenki z albumu „Miłości ślad”.

W sobotę 16 grudnia 2017 roku w hali sportowej im. R. Szajdziuka przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie odbył się tradycyjnie już w Łukowie przed Świętami Bożego Narodzenia „Koncert Kolęd i Słodkich Serc”. Na koncert zaprosili: Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Rada Miasta Łuków, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Karol Ciołek oraz Łukowski Ośrodek Kultury.

W organizację koncertu włączyli się również: Nadleśnictwo Łuków, Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnym im. Bronisława Chącińskiego w Łukowie oraz Zarząd Dróg Miejskich w Łukowie.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (41)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe