Słodycze zebrane podczas „Koncertu Kolęd i Słodkich Serc”

  • 26.12.2017, 20:33 (aktualizacja 08.01.2018 14:04)
  • Tomasz Kanadys
Słodycze zebrane podczas „Koncertu Kolęd i Słodkich Serc”
Podczas „Koncertu Kolęd i Słodkich Serc”, który odbył się w sobotę 16 grudnia 2017 roku w hali sportowej im. R. Szajdziuka przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie, zebraliśmy mnóstwo słodyczy od mieszkańców Łukowa i okolic. Słodycze były „biletem wstępu” na koncert a zostały przekazane najbardziej potrzebującym dzieciom w Łukowie.

Dzisiaj, tj. w środę 20 grudnia 2017 roku zawieźliśmy je do: Domu Dziecka mieszczącego się w Domu Pomocy Społecznej na ulicy Broniewskiego w Łukowie, Parafialnego Zespołu Caritas Diecezji Siedleckiej przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie, Parafialnego Zespołu Caritas Diecezji Siedleckiej przy Parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie oraz do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łukowie.
Mieszkańcy Łukowa i okolic, którzy przyszli na „Koncert Kolęd i Słodkich Serc” okazali się jak co roku bardzo hojni, za co im serdecznie dziękujemy :)

Rejestr słodyczy zebranych na „Koncercie Kolęd i Słodkich Serc”:

- słodycze – 105 opakowań
- ciastka – 326 opakowań
- chipsy, paluszki, orzeszki – 22 opakowania
- batony – 330 szt.
- czekolady – 355 szt.
- duże czekolady – 37 szt.
- bombonierki – 82 szt.
- ptasie mleczko – 71 szt.
- cukierki i lizaki luzem – 1 karton
- zabawki luzem – 1 karton
- orzechy włoskie – 1 reklamówka

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe