Kacper Siwiak z Łukowskiego Ośrodka Kultury wygrywa w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Przebudzeni do Życia” w Bielsku-Białej !!! [Wideo]

  • 23.05.2018, 19:34 (aktualizacja 18.06.2018 13:09)
  • Sławomir Żyłka
Kacper Siwiak z Łukowskiego Ośrodka Kultury wygrywa w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Przebudzeni do Życia” w Bielsku-Białej !!! [Wideo]
Niedawno informowaliśmy o wygraniu przez Kacpra Siwiaka eliminacji powiatowych w ŁOK konkursu recytatorskiego „Przebudzeni do Życia”, a następnie o wygraniu przez naszego zdolnego recytatora eliminacji wojewódzkich w Lublinie i tym samym nominacji na ogólnopolski finał do Bielska-Białej.

Finałowe przesłuchania XII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Przebudzeni do Życia” odbyły się w dniach 18-20 maja 2018 roku w sali teatru Banialuka w Bielsku-Białej. W piątek miały miejsce warsztaty dla wszystkich uczestników konkursu prowadzone przez przewodniczącego jury Jana Zdziarskiego, w sobotę odbyły się przesłuchania konkursowe, warsztaty dla uczestników konkursu prowadzone przez aktora Włodzimierza Pohla, ogólne spotkanie z jurorami oraz indywidualne konsultacje, natomiast w niedzielę spektakl teatralny oraz koncert laureatów i wręczenie nagród dla laureatów XII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Przebudzeni do Życia” w Bielsku-Białej.
W finałowych prezentacjach konkursu wzięło udział 22 wykonawców, laureatów wojewódzkich eliminacji tego konkursu recytatorskiego.
Komisja oceniająca w składzie:
- Jan Zdziarski - wiceprezes Zarządu Głównego Towarzystwa Kultury Teatralnej, długoletni wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie;
- Halina Kubisz-Muła - instruktor teatralny z Bielska-Białej;
- Włodzimierz Pohl - aktor Teatru Lalek Banialuka w Bielsku-Białej,
po uważnym wysłuchaniu i obejrzeniu konkursowych prezentacji przyznała cztery nagrody ex aequo za I miejsce. Jedną z tych 4 nagród uhonorowany za swój występ został Kacper Siwiak reprezentujący Łukowski Ośrodek Kultury. Instruktorem Kacpra jest Sławomir Żyłka, który z powodzeniem prowadzi zajęcia recytatorskie i teatralne w ŁOK.

Prezentujemy Państwu kilka zdjęć Kacpra zrobionych po powrocie do Łukowa wraz ze swym instruktorem ds recytacji ŁOK Sławomirem Żyłką oraz dyplom. Serdecznie gratulujemy takiego sukcesu!!!

Sławomir Żyłka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe