reżyseria: Aina Järvine
scenariusz: Pamela Hickey / Dennys McCoy /
gatunek: Animacja / Fantasy / Przygodowy
produkcja: Luksemburg / Niemcy
premiera: 14 lutego 2020 (Polska) / 24 października 2019 (świat)
Opis:
Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy. Na szczęście nie wszystko jest jeszcze stracone. Nadzieja na ocalenie pojawia się, gdy odnalezione zostaje ostatnie smocze jajo, a wraz z nim szansa na to, że magia może powrócić. Jest tylko jeden warunek! Pierwszą rzeczą jaką musi zobaczyć wyklute pisklę, są jego rodzice. Aby do tego doszło, siostry Surah, Sera i przyjaciele wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż. Zrobią wszystko, by połączyć młodego smoka z rodzicami, zjednoczyć zwaśnione plemiona elfów i przywrócić wieczną magię do Bayala.
Do zobaczenia na seansie!
Ekipa Kina Łuków :)
Więcej informacji na: www.kino-lukow.pl
Bilety on-line TUTAJ













![Wyjazd słuchaczy ŁUTW do Warszawy [FOTO] Wyjazd słuchaczy ŁUTW do Warszawy [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-wyjazd-sluchaczy-lutw-do-warszawie-23-01-26-1769521231.jpg)
![Rutkowski wymiata! ...już po raz kolejny [FOTO] Rutkowski wymiata! ...już po raz kolejny [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-rutkowski-wymiata-juz-po-raz-kolejny-foto-1769798097.jpg)



Komentarze