Impreza odbyła się w Parku Miejskim w Łukowie i, podobnie jak w roku poprzednim, zgromadziła wielu uczestników. Były dmuchańce, wata cukrowa, dużo muzyki i oczywiście jeszcze więcej baniek mydlanych w każdym kolorze i rozmiarze. Zarówno najmłodsi, jak i nieco starsi bawili się wyśmienicie, czemu sprzyjała doskonała pogoda.
Zapraszamy do oznaczania się na zdjęciach i oczywiście zapraszamy za rok na kolejną edycję.
![II Festiwal Baniek Mydlanych [FOTO] II Festiwal Baniek Mydlanych [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/xl-ii-festiwal-baniek-mydlanych-foto-1661769927.jpg)














![Warsztaty wielkanocne ŁUTW z twórczynią ludową Edytą Sak [FOTO] Warsztaty wielkanocne ŁUTW z twórczynią ludową Edytą Sak [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-warsztaty-wielkanocne-lutw-z-tworczynia-ludowa-edyta-sak-foto-1774966799.jpg)

Komentarze