Zaprezentował słuchaczom poetyckie wspomnienia o kobietach z Ziemi Sandomierskiej. Wiersze powstały z inspiracji pochwalnej dla uznanych bohaterek lirycznych, utrwalonych w strofach. Tradycyjnie spotkaniu towarzyszyła rozmowa Zofii Kamoli z gościem spotkania o jego twórczości artystycznej.
Dodatkowo w spotkaniu wystąpiły: Iga Bożedajek i Andżelika Marusiak. Licealistki z IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie zaprezentowały się w recytacji i poezji śpiewanej, przygotowanej na XII Powiatowy Konkurs Poświęcony Pamięci Agnieszki Osieckiej, organizowany przez Zespół Szkół w Kocku.





































![Młodzi podołali Wodeckiemu. Rewelacyjny koncert Fabryki Piosenki [FOTO] Młodzi podołali Wodeckiemu. Rewelacyjny koncert Fabryki Piosenki [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-mlodzi-podolali-wodeckiemu-rewelacyjny-koncert-fabryki-piosenki-foto-1764437633.jpg)

![Spektakl teatralny „Grajka Mikołajka” dla grup zorganizowanych za nami [FOTO] Spektakl teatralny „Grajka Mikołajka” dla grup zorganizowanych za nami [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-spektakl-teatralny-grajka-mikolajka-dla-grup-zorganizowanych-za-nami-foto-1764853245.jpg)

![Konkurs plastyczny na bombkę bożonarodzeniową [LISTA LAUREATÓW] Konkurs plastyczny na bombkę bożonarodzeniową [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-konkurs-plastyczny-na-bombke-bozonarodzeniowa-lista-laureatow-1764844246.png)
Komentarze