Był to piknik rodzinny promujący projekt Cyfrowe GOKi w podregionie puławskim, w którym uczestniczy Łukowski Ośrodek Kultury. Podczas tego wydarzenia dzieci oraz dorośli wzięli udział w grach i zabawach z animatorami, w warsztatach z programowania, robotyki i cyfryzacji oraz w quizach z nagrodami. Każdy mógł też zagrać na matach edukacyjnych w szachy, warcaby, Twistera, Stópki, Klasy oraz Chińczyka.
Organizatorem eventu była Fundacja VCC z Lublina. Współorganizatorem był Łukowski Ośrodek Kultury. Projekt jest dofinansowany z Funduszy Europejskich.
![Animacje i warsztaty z zakresu robotyki, cyfryzacji i programowania nad Zalewem Zimna Woda [FOTO] Animacje i warsztaty z zakresu robotyki, cyfryzacji i programowania nad Zalewem Zimna Woda [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/xl-animacje-i-warsztaty-z-zakresu-robotyki-cyfryzacji-i-programowania-nad-zalewem-zimna-woda-foto-1661773206.jpg)


















































































![Wyjazd słuchaczy ŁUTW do Warszawy [FOTO] Wyjazd słuchaczy ŁUTW do Warszawy [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-wyjazd-sluchaczy-lutw-do-warszawie-23-01-26-1769521231.jpg)
![Cekiny, taniec i karnawałowa radość. Bal ŁUTW w sali ŁOK [FOTO] Cekiny, taniec i karnawałowa radość. Bal ŁUTW w sali ŁOK [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-cekiny-taniec-i-karnawalowa-radosc-bal-lutw-w-sali-lok-foto-1770024991.jpg)
![Rutkowski wymiata! ...już po raz kolejny [FOTO] Rutkowski wymiata! ...już po raz kolejny [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-rutkowski-wymiata-juz-po-raz-kolejny-foto-1769798097.jpg)


Komentarze