Zajęcia plastyczne to nie tylko sposób na dobrą zabawę i spędzanie wolnego czasu. To także doskonała okazja do wyrażania samego siebie i własnego rozwoju. Przygodę ze sztuką najlepiej zacząć jak najwcześniej. Zobacz jak intensywnie pracowaliśmy, a jednocześnie świetnie się bawiliśmy w lutym.
Pracujemy w trzech grupach: 5-7 lat i 7-9 lat w każdy wtorek oraz 8-12 lat w piątki. Poniżej zamieszczamy zdjecia z zajęć każdej z grup.
Naszą czujną i niezwykle inspirującą mentorką jest Anna Karolkiewicz. Ona też się świetnie bawi podczas naszych spotkań.



















































![Młodzi podołali Wodeckiemu. Rewelacyjny koncert Fabryki Piosenki [FOTO] Młodzi podołali Wodeckiemu. Rewelacyjny koncert Fabryki Piosenki [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-mlodzi-podolali-wodeckiemu-rewelacyjny-koncert-fabryki-piosenki-foto-1764437633.jpg)

![Spektakl teatralny „Grajka Mikołajka” dla grup zorganizowanych za nami [FOTO] Spektakl teatralny „Grajka Mikołajka” dla grup zorganizowanych za nami [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-spektakl-teatralny-grajka-mikolajka-dla-grup-zorganizowanych-za-nami-foto-1764853245.jpg)

![Konkurs plastyczny na bombkę bożonarodzeniową [LISTA LAUREATÓW] Konkurs plastyczny na bombkę bożonarodzeniową [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-konkurs-plastyczny-na-bombke-bozonarodzeniowa-lista-laureatow-1764844246.png)
Komentarze