W trakcie wydarzenia złożone zostaną kwiaty oraz zapalone znicze. Odbędzie się również część artystyczna w wykonaniu wokalistów i recytatorów Łukowskiego Ośrodka Kultury. Zostanie również przybliżona sylwetka uczestnika powstania, związanego z Ziemią Łukowską. Odbędzie się także wspólne śpiewanie pieśni powstańczych. Inicjatorem wydarzenia jest Andrzej Zdrojewski. Partnerem wydarzenia jest Łukowski Ośrodek Kultury.
Mieszkańców Łukowa i okolic, w dniu 1 sierpnia 2024r., czyli w Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego, prosimy o wywieszenie flag Rzeczypospolitej Polskiej na swych posesjach i balkonach.














![Młodzi podołali Wodeckiemu. Rewelacyjny koncert Fabryki Piosenki [FOTO] Młodzi podołali Wodeckiemu. Rewelacyjny koncert Fabryki Piosenki [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-mlodzi-podolali-wodeckiemu-rewelacyjny-koncert-fabryki-piosenki-foto-1764437633.jpg)

![Spektakl teatralny „Grajka Mikołajka” dla grup zorganizowanych za nami [FOTO] Spektakl teatralny „Grajka Mikołajka” dla grup zorganizowanych za nami [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-spektakl-teatralny-grajka-mikolajka-dla-grup-zorganizowanych-za-nami-foto-1764853245.jpg)

![Konkurs plastyczny na bombkę bożonarodzeniową [LISTA LAUREATÓW] Konkurs plastyczny na bombkę bożonarodzeniową [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-konkurs-plastyczny-na-bombke-bozonarodzeniowa-lista-laureatow-1764844246.png)
Komentarze