W programie: przedstawienie semestralnego planu, wybory do Rady Słuchaczy ŁUTW, ustalenia organizacyjne.
Wszystkie osoby w wieku 50+, kończące lub ograniczające aktywność zawodową, mogą dołączyć do grona słuchaczy ŁUTW. Aby zapisać się do Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, należy posiadać status emeryta/rencisty, złożyć deklarację słuchacza oraz uiścić składki za czesne i wybrane płatne zajęcia.
Program obejmuje zajęcia stałe, które będą kontynuacją z ubiegłego roku jak i również nowe propozycje wycieczek, wykładów, spotkań i warsztatów.
Zapisy na zajęcia zaplanowane są w dniach 20-27 września 2024r. w godz. 8.00-16.00 w Łukowskim Ośrodku Kultury.
Dodatkowe informacje można uzyskać u koordynatora ŁUTW Alicji Dymitruk pod nr tel. 884 888 335 oraz w pokoju nr 209 w Łukowskim Ośrodku Kultury w godzinach 8.00-16.00.













![Wyjazd słuchaczy ŁUTW do Warszawy [FOTO] Wyjazd słuchaczy ŁUTW do Warszawy [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-wyjazd-sluchaczy-lutw-do-warszawie-23-01-26-1769521231.jpg)




Komentarze