Fani dreszczyków strachu w tym roku mogli obejrzeć kolejno trzy horrory:"Trzynaście duchów", "Martyrs - skazani na śmierć." oraz "Blair Witch Project". Wszystkie filmy w atrakcyjnej cenie.
Fanów grozy jak zwykle nie zabrakło, co więcej w tym roku frekwencja zdecydowanie przebiła tę z poprzedniego roku. Mieszkańcy Łukowa zdecydowanie lubią się bać. Frekwencja na zorganizowanych do tej pory nocnych maratonach filmowych pokazuje również, że Łukowanie lubią spędzać noce w Kinie Łuków co cieszy nas niezmiernie i "Noc horrorów" na stałe wpisze się w repertuar imprez Łukowskiego Ośrodka Kultury.
Wszystkim "nocnym Markom" serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne nasze wydarzenia.
![Noc Horrorów 2018 [FOTO] Noc Horrorów 2018 [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/xl-noc-horrorow-2018-foto-1661763556.jpg)














![Warsztaty wielkanocne ŁUTW z twórczynią ludową Edytą Sak [FOTO] Warsztaty wielkanocne ŁUTW z twórczynią ludową Edytą Sak [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-warsztaty-wielkanocne-lutw-z-tworczynia-ludowa-edyta-sak-foto-1774966799.jpg)

Komentarze