Wydarzenie odbędzie się w Galerii PROwizorium, mieszczącej się w Łukowskim Ośrodku Kultury. To doskonała okazja, aby podziwiać efekty twórczej pracy młodych artystów z pięciu grup wiekowych, które przez cały przełom 2024 i 2025 roku uczestniczyły w cotygodniowych zajęciach plastycznych.
Podczas tych spotkań mali artyści mieli możliwość swobodnego wyrażania swojej kreatywności, cieszenia się procesem twórczym oraz rozwijania swoich umiejętności. Chociaż najważniejsza jest dobra zabawa i rozbudzanie pasji artystycznej, zachęcamy wszystkich do podziwiania efektów ich pracy i wspólnego odkrywania talentów.
Wystawę będzie można oglądać do 10 czerwca 2025 roku.













![Wyjazd słuchaczy ŁUTW do Warszawy [FOTO] Wyjazd słuchaczy ŁUTW do Warszawy [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-wyjazd-sluchaczy-lutw-do-warszawie-23-01-26-1769521231.jpg)




Komentarze