Historia Anny i Pawła – małżeństwa z ćwierćwiecznym stażem – poruszyła widzów szczerością, humorem i trafnymi obserwacjami życia codziennego. Anna, grana z niezwykłą wrażliwością przez Marzannę Graff, postanawia na nowo ułożyć relacje z mężem, gdy dzieci opuszczają rodzinny dom. Paweł, w świetnej kreacji Aleksandra Mikołajczaka, to prawnik, który ceni sobie porządek i przewidywalność – może aż za bardzo. Ich wspólna droga przez przyzwyczajenia, emocje i nieporozumienia stała się źródłem wielu wzruszeń, ale też szczerego śmiechu.
Publiczność reagowała entuzjastycznie – oklaski i śmiech towarzyszyły aktorom przez cały występ, a finał nagrodzono długą owacją na stojąco. Wielu widzów podkreślało, że „Czas na Miłość” to nie tylko zabawna komedia o małżeństwie, ale także ciepła opowieść o miłości, która – mimo upływu czasu – może wciąż na nowo płonąć.
Wydarzenie odbyło się w ramach 9. Łukowskiej Mocy Kultury.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.














![Majówkowy piknik w parku [FOTO] Majówkowy piknik w parku [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-majowkowy-piknik-w-parku-foto-1777745243.jpg)
![Wyjazd słuchaczy ŁUTW do Wrocławia i Czech [FOTO] Wyjazd słuchaczy ŁUTW do Wrocławia i Czech [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-wyjazd-sluchaczy-lutw-do-wroclawia-i-czech-foto-1777553633.jpg)


Komentarze