No i doczekaliśmy się! Zanim w weekend opanujemy plac przy Prusa, po raz kolejny nasze świętowanie rozpoczniemy w parku. Piątek to tradycyjnie dzień, w którym pokazujemy to, co najlepsze – naszą zdolną młodzież i artystów.
Piąteczek, piątunio zaczynamy na sportowo i z przytupem! Od 16:00 na boiskach OSiR nad Krzną (czyli za basenami letnimi) rusza Przedszkoliada. Jak co roku będziemy świadkami czystej radości ze wspólnej, sportowej zabawy w wydaniu naszych najmłodszych zawodników. Rodzice, dziadkowie – szykujcie gardła do dopingu, bo te maluchy dają z siebie 200%! W razie niepogody zmagania przedszkolaków zostaną przeniesione do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1.
Chwilę później przenosimy się do parku miejskiego. O 17:00 w Amfiteatrze w towarzystwie Burmistrza Piotra Płudowskiego, oficjalnie otwieramy tegoroczne Dni Łukowa! Zaraz po tym, tradycji stać się musi za dość. Jako pierwsza wystąpi Łukowska Orkiestra Dęta.
Będzie też chwila na refleksję z Teatrem Poezji ŁOK, a zaraz potem sceną zatrzęsą tancerki z ŁOK Dance Factory.
Na naszej piątkowej imprezie nie zabraknie też naszych eksportowych „Łukowiaków” oraz wyśmienitych głosów z Fabryki Piosenki.
Krótko mówiąc: duma z naszych artystów gwarantowana!
A gdy już słońce schowa się za drzewami w parku, mamy dla Was coś specjalnego. O 21:00 rusza Bieg Światła. To bez wątpienia najbardziej klimatyczny punkt programu – park rozbłyśnie setkami świateł, tworząc niesamowitą atmosferę.
PIĄTEK 22 maja. Rozkład jazdy:
16:00 Przedszkoliada (boiska OSiR przy Krznie)
* w przypadku niepogody impreza zostanie przeniesiona do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1
Impreza w amfiteatrze (park miejski):
- 17:00 - oficjalne rozpoczęcie Dni Łukowa26!
- 17:05 - Łukowska Orkiestra Dęta
- 17:40 - Teatr poezji Łukowskiego Ośrodka Kultury
- 17:55 - ŁOK Dance Factory
- 18:25 - ZPiT Ziemi Łukowskie "Łukowiacy"
- 19:05 - ŁOK Dance Factory
- 19:35 - Fabryka Piosenki
- 20:20 - ŁOK Dance Factory
- 21:00 Bieg Światła (park miejski)
Sprawdzajcie naszą stronę w poszukiwaniu kolejnych atrakcji i wydarzeń Dni Łukowa26!
* Szczegółowe godziny występów mogą ulec zmianie.













![ŁOK'ej Band pożegnał Briana [FOTO] ŁOK'ej Band pożegnał Briana [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-lok-ej-band-pozegnal-briana-foto-1778438441.jpg)

![Spacer ziołowy ŁUTW: „Drzewa i krzewy o właściwościach leczniczych” [FOTO] Spacer ziołowy ŁUTW: „Drzewa i krzewy o właściwościach leczniczych” [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-spacer-ziolowy-lutw-drzewa-i-krzewy-o-wlasciwosciach-leczniczych-foto-1778569382.jpg)
![Teatr 7 sekund w spektaklu „A Śnieżki nie było” w ŁOK [FOTO] Teatr 7 sekund w spektaklu „A Śnieżki nie było” w ŁOK [FOTO]](https://static2.lok.lukow.pl/data/articles/sm-16x9-teatr-7-sekund-w-spektaklu-a-sniezki-nie-bylo-w-lok-foto-1778485227.jpg)

Komentarze