Wernisaż wystawy Weroniki Michalak w Galerii PROwizorium /5 maja-26 maja

Podziel się:
Oceń:
11.05.2018, 13:13

Od 5 maja Galerię PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury wypełniają efekty twórczego rozwoju Weroniki Michalak. Weronika to kolejna odważna młoda osoba, która wybrała niełatwą ścieżkę w życiu.

Kończąc gimnazjum postanowiła podążać drogą artysty plastyka. Obecnie jest uczennicą klasy trzeciej liceum plastycznego w Mińsku Mazowieckim. Jest również stypendystką unijną, osobą rokująca nadzieje.

Zakres prac wystawianych w galerii jest szeroki, od małych form rzeźbiarskich ceramicznych po większe- odlew z gipsu. Od małych form malarskich(akryl, olej, akwarela) po duże obrazy. Są również rysunki-ćwiczenia oraz fotografie innych pięknych rzeźb Weroniki.

Jest to przekrojowy obraz rozwoju młodej artystki z ostatnich lat i miesięcy pracy twórczej.

Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających do 26 maja.

Zapraszamy do oglądania!

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.