Wernisaż wystawy

Podziel się:
Oceń:
7.06.2018, 18:25

Od 4 czerwca, w Galerii PROwizorium oglądać można przekrojową wystawę prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie.

Szeroki zakres tematów oraz technik jakimi zostały wykonane prace daje oglądającym pewne wyobrażenie o tym jak mogą wyglądać lekcje plastyki pod kierunkiem pani Agnieszki Czerskiej- Pawlak. W czasie wernisażu nauczycielka opowiadała o procesach powstawania, o tym jaką dumą napawają ją twórcze osiągnięcia jej uczniów. W miłej atmosferze spotkało się grono pedagogiczne szkoły wspierające swoich artystów, rodziny i goście. Wernisaż uświetnił wytęp wokalny kilku uczennic tej samej szkoły.

Wystawę można oglądać do 14 czerwca 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.