Wręczenie nagród laureatom konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową organizowanego przez ŁOK

Podziel się:
Oceń:
7.12.2018, 20:41

Na imprezie „W Świątecznej Krainie” 6 grudnia 2018 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową organizowanego przez ŁOK.

Nagrody ufundowali: Łukowski Ośrodek Kultury, Kino Łuków oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

Grand Prix konkursu czyli główną nagrodę otrzymała Zuzanna Chruściel ze Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie (opiekun artystyczny: Pani Agnieszka Czerska-Pawlak). Jej kartka została wybrana do projektu Kartki Bożonarodzeniowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Koordynatorami konkursu były: Ewelina Szałkiewicz oraz Anna Karolkiewicz.

Wyniki konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową organizowanego przez ŁOK:

W kategorii szkoły podstawowe kl. I-III tytuł laureata zdobywa:
• Katarzyna Jaworska – Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Agnieszka Jezierska;
• Katarzyna Trzaskowska - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Ewa Ścioch, Marzenna Grzejdak;
• Bartek Olek – Szkoła Podstawowa Nr1 w Łukowie / opiekun artystyczny: Hanna Wiącek;
• Karolina Szewczak - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Katarzyna Mikulska;
• Lena Kępka - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Monika Wolanin–Drozd, Ewa Ścioch.

Wyróżnienia:
• Anna Szczuchniak – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Katarzyna Mikulska;
• Maksymilian Genca - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Agnieszka Jezierska;
• Pola Woroszyło - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Katarzyna Mikulska;
• Nikola Dylda - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Katarzyna Mikulska;
• Laura Gontarczyk - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Katarzyna Mikulska;
• Magdalena Niedziółka - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Katarzyna Mikulska;
• Oliwia Poddębniak – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie / opiekun artystyczny: Hanna Wiącek;
• Marcelina Kożuch - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Katarzyna Mikulska;
• Milena Żeszczuk - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Katarzyna Mikulska;
• Liliana Gawrońska – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łukowie / opiekun artystyczny: Cecylia Jaros;
• Paulina Łukasiewicz - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Monika Wolanin–Drozd.

W kategorii szkoły podstawowe kl. IV-VIII tytuł laureata zdobywa:
• Oliwia Świniarska - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Aneta Borkowska;
• Bartosz Makowski - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Aneta Borkowska;
• Julia Semczuk – Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łukowie / opiekun artystyczny: Halina Sekita-Waltz.

Wyróżnienia:
• Julia Rychlik - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Aneta Borkowska;
• Martyna Szczygielska - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Aneta Borkowska;
• Patrycja Łukasiewicz - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Aneta Borkowska;
• Katarzyna Laskowska - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Dorota Kondracka;
• Mariola Chmielewska - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Dorota Kondracka;
• Zuzanna Piskorz - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie /
• Bartłomiej Gawroński – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie / opiekun artystyczny: P. Mularczyk;
• Laura Dadasiewicz - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Agnieszka Czerska–Pawlak;
• Amelia Pulik - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie;
• Filip Pulik - Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie.

W kategorii klasy gimnazjalne tytuł laureata zdobywa:
• Zuzanna Chruściel - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Agnieszka Czerska-Pawlak;
• Aleksandra Dudzińska - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Agnieszka Czerska-Pawlak;
• Sulej Weronika – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łukowie.

Wyróżnienia:
• Natalia Wójcik - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Agnieszka Czerska-Pawlak;
• Dominika Ksok - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Agnieszka Czerska-Pawlak.

Grand Prix konkursu:
• Zuzanna Chruściel - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie /
opiekun artystyczny: Agnieszka Czerska-Pawlak.

Gratulujemy :)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.