×
 

Spektakl teatralny dla dzieci „Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń” w ŁOK

Podziel się:
Oceń:
23.01.2019, 18:25

W środę 23 stycznia 2019 roku w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się spektakl teatralny „Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń” w wykonaniu Teatru Ptasie Melodie. Spektakle obejrzało ok. 300 dzieci z Przedszkoli oraz klas I-III Szkół Podstawowych z Powiatu Łukowskiego.

Spektakl przedstawił historię małego i niesfornego Bałwanka Kuleczki. Mieszka on w odległej i mroźnej krainie przykrytej wielką warstwą śniegu. W pewnym momencie buntuje się przeciwko swojej mamie. Wielka siła marzeń w cudowny sposób przenosi go z domu do krainy mu nieznanej - Polskiej Doliny. Bałwanek spotyka na swej drodze bohaterów, którzy rozmową i zabawą przekazują mu pewne mądrości. Wesoła piłkarka Ania uczy go zabawy z dziećmi w piłkę nożną. Pani Policjantka przedstawia mu zasady zachowania na ulicy. Dobrych zasad uczy go też spotkanie z Psem a Sowa Mądra Głowa z pomocą dzieci pomogła Bałwankowi wrócić szczęśliwie do domu. Zabawne przekomarzanie się postaci na scenie oraz interaktywne zabawy z widzami dodały spektaklowi nieodpartego uroku.

Koordynatorem wydarzenia była Ewelina Szałkiewicz.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.