I Lokalny Profilaktyczny Przegląd Małych Form Teatralnych w ŁOK

Podziel się:
Oceń:
9 kwietnia 2019, 15:15

W środę 3 kwietnia 2019 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się I Lokalny Profilaktyczny Przegląd Małych Form Teatralnych. Imprezę zorganizowali: Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie, Miasto Łuków oraz Łukowski Ośrodek Kultury.

Patronat nad Przeglądem objęli: Starosta Łukowski Dariusz Szustek oraz Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski.

Przegląd Małych Form Teatralnych dotyczył tematyki uzależnień, agresji słownej, konsumpcjonizmu i był skierowany do uczniów szkół średnich i klas VI–VIII szkół podstawowych. Przegląd miał charakter prezentacji – miał dać szansę młodym ludziom na wyrażenie tego co uważają za ważne i warte uwagi oraz pokazać w jaki sposób postrzegają problem zagrożeń, w tym dopalaczy.

Na scenie zaprezentowały się 3 grupy teatralne: z Zespołu Szkół Nr 2 im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie, z Zespołu Placówek w Łukowie oraz z Zespołu Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie. Ponadto na scenie wystąpiła schola z Parafii Św. Brata Alberta w Łukowie a także dwie osoby, które dały świadectwo: były więzień Zakładu Karnego w Siedlcach Kamil Perka oraz przedstawiciel Szkoły Nowej Ewangelizacji Barbara Montewka.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.