Wycieczka do Warszawy Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Podziel się:
Oceń:
24.11.2017, 15:11

15 listopada 2017 roku słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pojechali na wycieczkę do Warszawy, podczas której mieli okazję zwiedzić: Cmentarz na Powązkach, gmach TVP oraz Muzeum Narodowe w Warszawie.

Na Powązkach słuchacze usłyszeli wiele historii związanych z osobami spoczywającymi w  Alei Zasłużonych. Zwiedzając gmach Telewizji Polskiej uczestnicy wycieczki byli obecni podczas próby odcinka popularnego programu rozrywkowego „Jaka to melodia”. Słuchacze mieli także okazję zobaczyć pomieszczenia, w których nagrywane są programy „Dzień Dobry Polsko”, „Pytanie na Śniadanie” oraz programy sportowe. Finałem wycieczki była wizyta w Muzeum Narodowym, gdzie dostępne były wystawy stałe „Arcydzieła MNW PL” oraz wystawa czasowa Biedermeier.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.