Sukces Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury na Wojewódzkim Konkursie Piosenki „Jesienne Nutki 2017" w Lublinie

Podziel się:
Oceń:
24.11.2017, 15:19

Marta Skurka zdobyła złotego kasztana - I miejsce w kategorii 7 klasa Szkoły Podstawowej/Gimnazjumm na Wojewódzkim Konkursie Piosenki „Jesienne Nutki 2017" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka i Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego. 

Zuzanna Bochman zdobyła srebrnego kasztana - II miejsce w kategorii klasy I-III Szkoły Podstawowej a Anastazja Klimiuk zdobyła brązowego kasztana - III miejsce w kategorii 7 klasa Szkoły Podstawowej/Gimnazjum. Konkurs odbył się 17 listopada 2017 roku w Młodzieżowym Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie. Dziewczyny na konkursie reprezentowały Fabrykę Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Gratulacje !!!

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.