Spektakl teatralny „Pinokio" w Łukowskim Ośrodku Kultury

start 14.03.2018 godz. 08:10

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 14.03.2018 godz. 13:00

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury i Studio Teatralne „KRAK ART" serdecznie zapraszają dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na spektakl teatralny „Pinokio". Spektakle odbędą się w środę 14 marca 2018 roku o godz. 9:10, 10:20 i 12:00 w Sali Widowiskowej ŁOK. Ze względu na duże zainteresowanie dodatkowo tego samego odbędzie się spektakl o godz. 8:10. Cena biletu: 4 zł. Zgłoszenia do dnia 16 lutego 2018 roku pod nr tel 25 798 32 72.

„Pinokio” - spektakl przygotowany na podstawie bajki włoskiego prozaika Carla Collodiego. Opowieść o drewnianym pajacyku, którego marzeniem jest zostać prawdziwym chłopcem, mieć rodzinę i chodzić do szkoły. Jednak chęć przygody i poznawania świata okazują się być bardziej kuszące. Pinokio lekceważy przestrogi Świerszcza i ucieka z domu. Pajacyk spotyka na swojej drodze Kierownika cyrku, podstępnego Lisa, mamiącego obietnicami Osła i dobrą Błękitną Wróżkę. Pinokio przekonuje się jednak, że kłamstwo nie popłaca, starszym należy się szacunek, a miłość czyni cuda.
Czas trwania spektaklu: ok. 40 min.
Zapraszamy!!!
 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.