Nabór na zajęcia wokalne Fabryki Piosenki ŁOK 2018/2019

start 14.09.2018 godz. 14:00

Łukowski Ośrodek Kultury, Fabryka Piosenki

koniec 14.09.2018 godz. 20:00

Lokalizacja: Łuków, Ks. Kard. S. Wyszyńskiego, 20

Przesłuchania wstępne odbędą się: 13 września w godzinach 14.00-20.00 oraz 14 września w godzinach 14.00-20.00.

Przesłuchania odbędą się w sali nr 8 Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Przesłuchanie przebiega dwuetapowo:

etap 1 – test predyspozycji muzycznych
etap 2 – test predyspozycji wokalnych

Kandydaci (od 6 roku życia) proszeni są o przygotowanie dwóch utworów.

Osoby, które ukończyły 12 lat przygotowują utwór w języku polskim oraz utwór w języku obcym. Utwór może być wykonany z towarzyszeniem podkładu muzycznego (bez linii melodycznej) lub a capella.

Na przesłuchania należy zgłosić się z wypełnionym formularzem osobowym. Formularz można również wysłać na adres mailowy: [email protected]. Formularz można pobrać ze strony internetowej www.lok.lukow.pl.

Naukę podejmą kandydaci wykazujący się talentem oraz dobrym słuchem muzycznym. Szczególnie poszukiwane głosy męskie! Ilość miejsc ograniczona.

Informacje o osobach zakwalifikowanych na zajęcia Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury zostaną podane na stronie internetowej lok.lukow.pl oraz w holu ŁOK.

Wszelkie pytania dotyczące naboru prosimy kierować do prowadzącej Fabrykę Piosenki ŁOK - p. Moniki Sołtyszewskiej – Leśkiewicz.

e-mail: [email protected]

Zapraszamy!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.