Wystawa prac Doroty Panasiuk „Co będzie jutro ...” w Galerii PROwizorium ŁOK

start 24.11.2018 godz. 00:00

Łukowski Ośrodek Kultury, Galeria PROwizorium

koniec 14.12.2018 godz. 20:00

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę prac Doroty Panasiuk „Co będzie jutro ...” w Galerii PROwizorium ŁOK. 

Wystawa dostępna będzie dla odwiedzających do 14 grudnia 2018 roku.

Wstęp wolny.

Dorota Panasiuk (Dorotea) - Łukowianka. Tu się urodziła, mieszka, razem z mężem wychowuje córki i w każdej wolnej chwili tworzy.

Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Adamowie. Następnie studia na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznego na kierunku pedagogika. Obecnie realizuje się na studiach podyplomowych w Instytucie Edukacji Artystycznej (APS) w Warszawie w specjalności Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej. Na co dzień pracuje z wychowankami SOS-W w Zespole Placówek w Łukowe.

Od niemal 22 lat jest żoną, zawsze wspierającego w pasji Marcina, z którym starają się jak mogą  dobrze wychować dwie wspaniałe córki. Zainteresowania plastyczne towarzyszyły Dorocie zawsze. Począwszy od uczęszczania na kółka plastyczne w szkole podstawowej, liceum, w klubie przy zakładach mięsnych, w Łukowskim Ośrodku Kultury, poprzez dziwaczne szkice w zeszytach przedmiotowych.

Po wielu latach „w uśpieniu”, autorka wraca do rysowania. Od czasu do czasu maluje, tworzy kolaże. Z zachwytem patrzy na prace nawiązujące do art deco, kubizmu, informel. Ulubionym narzędziem jest marker.

Przez blisko 2 lata intensywnie wykorzystuje każdą wolną chwilę na powiększenie swojej kolekcji a teraz zdecydowała się (za namową) pokazać innym co mieści się w jej głowie.

To będzie pierwsza wystawa Doroty, która również bardzo dużo uwagi poświęca słuchaniu muzyki. Towarzyszy jej niemal zawsze i wszędzie, stąd wernisaż uświetnią ulubione rytmy w tle.

Specjalne podziękowania dla Studia A3 za pomoc w organizacji wystawy.

Zapraszamy!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.