×

Koncert Fabryki Piosenki ŁOK „Piosenka Ci nie da zapomnieć”

start 11.01.2019 19:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 11.01.2019 20:30

Lokalizacja: Łuków, ul. ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Wokaliści Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury zapraszają na niezwykłą podróż w czasie, na koncert „Piosenka Ci nie da zapomnieć”. Przeniesiemy się bowiem do złotych czasów dla polskiej kultury, sztuki, muzyki i piosenki - do dwudziestolecia międzywojennego. 

Podczas koncertu, który odbędzie się w piątek 11 stycznia 2019 roku o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej ŁOK zabrzmią największe przeboje Henryka Warsa, Zygmunta Wiehlera, Jerzego Petersburskiego, Jerzego Jurandota czy Ludwika Starskiego.

Nie zabraknie humoru kabaretowego i melodramatycznych wykonań charakterystycznych dla muzyki tamtych lat oraz przedwojennej kinematografii.

Młodych wokalistów będzie wspierał pianista - Patryk Czyżewski.

Opiekę artystyczną nad projektem sprawuje Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Kasie Kina Łuków oraz on-line TUTAJ

Wpływy z biletów w całości przeznaczone zostaną na rozwój działalności Fabryki Piosenki ŁOK. 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.