×

Niedziela z Teatrem "Koty Trzy"

start 27.01.2019 16:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 27.01.2019 17:30

Lokalizacja: Łuków, ul. ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury po raz kolejny zaprasza młodych widzów na spektakl z cyku "Niedziela z teatrem". Tym razem na łukowskiej scenie gościć będą aktorzy z katowickiego Teatru Gry i Ludzie. 

Ten podróżujący teatr swoje spektakle prezentuje w kraju i poza jego granicami. Wielokrotnie uczestniczył w Festiwalu "Malta" w Poznaniu i "Sztuka Ulicy" w Warszawie, a także za granicą na Międzynarodowym Festiwalu Promocji Kultury Europejskiej w Tunezji. Młodzi łukowianie będą mieli okazję zobaczyć najnowszą sztukę w reżyserii Macieja Nogiecia.

"Koty Trzy" to wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci. W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i "wybuchowe" historie. Kto jest ciekawy co stanie się z armatą dziadka pirata, albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie i czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko musi to zobaczyć. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasem z ich muzykowania wychodzi "kocia muzyka".

Przedstawienie odbędzie się w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury w niedzielę 27.01.2019 roku o godzinie 16.00.

Bilety w cenie 15,00 PLN do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.