Kabaret Paranienormalni w Łukowie

start 22.03.2019 godz. 19:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 22.03.2019 godz. 21:00

Lokalizacja: Łuków, Aula I LO im. T. Kościuszki w Łukowie

Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na występ kabaretu "Paranienormalni", który odbędzie się 22 marca 2019 roku o godzinie 19:00 na Auli I LO im. T. Kościuszki w Łukowie.

Tego dnia w Auli I LO im. T. Kościuszki w Łukowie artystów zobaczymy m.in. w skeczu Kino – komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym Porsche, gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza, zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich.

Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny – Boguś Kudłek, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej. Czy podczas debiutu estradowego uda się chłopakom go ugotować czy pozostanie niewzruszony „jak Tommy Lee Jones w Ściganym”?

Przekonacie się sami już 22 marca 2019 roku!

Występ idealny dla ludzi o mocnych mięśniach brzucha, bo Artyści zapewniają 90 minut nieprzerwanego śmiechu. Dlatego na chandry, lekarze zaczynają przepisywać bilety na Paranienormalnych. Występ kabaretu jest jak najlepsza, najszybsza i najtańsza z terapii… terapia śmiechem! A śmiech, to zdrowie!

Bilety do nabycia na on-line TUTAJ oraz w kasie Kina Łuków w cenie: 50 zł lub 45 zł (bilet grupowy)

Rezerwacje oraz więcej informacji: 531 031 888, 660 492 039

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.