Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "WESOŁE NUTKI" Łuków 2019

start 29.03.2019 godz. 10:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 29.03.2019 godz. 20:00

Lokalizacja: Łuków, ul. ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "WESOŁE NUTKI" Łuków 2019! 

„WESOŁE NUTKI” to przegląd z bogatą, wieloletnią tradycją. Minęło 40 lat od momentu kiedy pierwsi młodzi wokaliści spróbowali swoich sił na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury właśnie podczas tego konkursu.Tegoroczny jubileusz konkursu skłonił Organizatorów do poszerzenia rangi przeglądu.

Od tego roku jest to już konkurs ogólnopolski, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału dzieci i młodzież z różnych zakątków kraju, które łączy wspólna pasja do śpiewania.

Finał konkursu skierowanego do solistów odbędzie się 29-30 marca w Łukowskim Ośrodku Kultury. Wszelkie informacje dotyczące przeglądu w załączonym Regulaminie.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.