"Dedykacja dla Patrona" w Kamenie

start 16 kwietnia 2019 17:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 16 kwietnia 2019 18:00

Lokalizacja: Łuków, ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 20

16 kwietnia o godz.17.00 w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbędzie się kolejne spotkanie w klubie Kamena.

Młodzież IV LO im.Jana Pawła II w Łukowie zaprezentuje program pt.,,Dedykacja dla Patrona".  Zofia Kamola - autorka scenariusza spektaklu wykorzystała muzyczną oprawę Piotra Rubika z płyty ,,Oratorium dla świata.Habitat" oraz utwory poetyckie Karola Wojtyły z muzyką Waldemara Koperkiewicza - utrwalone na płycie ,,Śpiewnik Papieski", wydanej przez Siedleckie  stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne ,,BRAMA". 

Łukowski Ośrodek Kultury i klub Kamena serdecznie zapraszają na spotkanie z muzyką i poezją Patrona IV Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.