JETRO CINEMA SUMMER - „Złe mamuśki 2”

start 14 czerwca 2019 21:30

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 14 czerwca 2019 23:00

Lokalizacja: Łuków, Amfiteatr w Parku Miejskim

Od 3 maja 2019 roku rusza czwarta edycja „JETRO CINEMA SUMMER”. Łukowski Ośrodek Kultury, Kino Łuków i JETRO Karol Walo zapraszają wszystkich miłośników sztuki filmowej w każdy piątkowy wieczór od 3 maja do 30 sierpnia 2019 roku do Amfiteatru w Parku Miejskim w Łukowie na projekcje filmowe. 

Start projekcji po zachodzie słońca:

Maj – 21:00
Czerwiec – 21:30
Lipiec- 21:30
Sierpień – 21:00

Ze względu na wieczorową porę zalecamy zaopatrzenie się w ciepłe koce i termosy z gorącą herbatą. Zapewniamy wygodne leżaki i repertuar zróżnicowany pod względem formy i tematyki. Każdy kinoman znajdzie coś dla siebie w szerokim wachlarzu gatunków.

Dzięki hojności Sponsorów wstęp na wszystkie projekcje w ramach JETRO CINEMA SUMMER jest bezpłatny. Szczegółowe informacje o repertuarze i harmonogram projekcji na plakatach.

Sponsorem tytularnym cyklu, tradycyjnie już, jest firma „JETRO” KAROL WALO.

Partnerzy akcji: RUUKKI, PLANNJA, SIBA, VELUX, ISOVER.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.