Święto Wojska Polskiego

start 15.08.2019 17:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 15.08.2019 19:00

Lokalizacja: Łuków, Amfiteatr w Parku Miejskim

Burmistrz Łukowa oraz Łukowski Ośrodek Kultury w Święto Wojska Polskiego - czwartek 15 sierpnia 2019 roku o godz. 17:00 zapraszają do Parku Miejskiego na wspólne śpiewanie pieśni wojskowych przy ognisku. Akompaniament na akordeonie: Lech Kamola. W programie m.in.: wspólne śpiewanie pieśni wojskowych tych popularnych i mniej znanych oraz pieczenie kiełbasek przy ognisku. Zapewniamy śpiewniki.
Oficjalne obchody Święta Wojska Polskiego w Łukowie odbędą się o godz. 10:00 na Cmentarzu Wojennym przy ul. Strzelniczej w Łukowie. Na tę część uroczystości zaprasza Gmina Łuków.


W związku z narodowymi obchodami Święta Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, obchodzonych 15 sierpnia na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920 roku, zachęcamy mieszkańców Łukowa i okolic do wywieszenia w dniu 15 sierpnia 2019 roku flag państwowych na swych posesjach i balkonach.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.