×

Kabaret Łowcy.B w ŁOK

start 05.10.2019 17:00

Agencja Artystyczna „Paradoks" oraz Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 05.10.2019 18:00

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Agencja Artystyczna „Paradoks" oraz Łukowski Ośrodek Kultury zapraszają na występ kabaretu Łowcy.B w premierowym programie „Jaka to melodia", który odbędzie się w sobotę 5 października 2019 roku o godz. 17:00 w sali widowiskowej ŁOK. 

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie Kina Łuków oraz na stronie TUTAJ

Łowcy.B to jeden z bardziej znanych kabaretów na polskiej scenie. Od 2003 roku rozbawiają widzów swoim niepowtarzalnym podejściem do humoru.Zdobywcy wszystkich najważniejszych nagród w tej branży. Twórcy i współtwórcy kabaretowych programów telewizyjnych.Przez lata utożsamiani z charakterystycznymi sweterkami, wyjątkową sceniczną odwagą i ogromną sympatią jaką budzą pośród widzów. Najnowszy program Łowców.B pod mocnym tytułem „Jaka to melodia” to nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa - klucze to szyk i elegancja, rodzina i mafia, multimedia i muzyczne swawole. Ważna informacja dla tych, którzy chcą i lubią mieć wybór. Podczas tego spektaklu go dostaną. To wszystko po to, żeby było śmiesznie!

Zapraszamy na kabaret Łowcy.B do ŁOK !!!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.