Kabaret Łowcy.B w ŁOK

start 5 października 2019 17:00

Agencja Artystyczna „Paradoks" oraz Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 5 października 2019 18:00

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Agencja Artystyczna „Paradoks" oraz Łukowski Ośrodek Kultury zapraszają na występ kabaretu Łowcy.B w premierowym programie „Jaka to melodia", który odbędzie się w sobotę 5 października 2019 roku o godz. 17:00 w sali widowiskowej ŁOK. 

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie Kina Łuków oraz na stronie TUTAJ

Łowcy.B to jeden z bardziej znanych kabaretów na polskiej scenie. Od 2003 roku rozbawiają widzów swoim niepowtarzalnym podejściem do humoru.Zdobywcy wszystkich najważniejszych nagród w tej branży. Twórcy i współtwórcy kabaretowych programów telewizyjnych.Przez lata utożsamiani z charakterystycznymi sweterkami, wyjątkową sceniczną odwagą i ogromną sympatią jaką budzą pośród widzów. Najnowszy program Łowców.B pod mocnym tytułem „Jaka to melodia” to nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa - klucze to szyk i elegancja, rodzina i mafia, multimedia i muzyczne swawole. Ważna informacja dla tych, którzy chcą i lubią mieć wybór. Podczas tego spektaklu go dostaną. To wszystko po to, żeby było śmiesznie!

Zapraszamy na kabaret Łowcy.B do ŁOK !!!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.