Bezpieczny Peleton 2019

start 21 września 2019 13:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 21 września 2019 16:00

Lokalizacja: Łuków, Amfiteatr w Parku Miejskim

W dniu 21 września 2019 r. Burmistrz Miasta Łuków Piotr Płudowski zaprasza mieszkańców Łukowa na imprezę „Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - Dzień bez samochodu”. Start Bezpiecznego peletonu zaplanowano na godzinę 14.00 z placu przy fontannie z metą w Parku Miejskim, gdzie odbędzie się losowanie nagrody głównej i gadżetów rowerowych (m.in.: kaski, rękawiczki, oświetlenie, zapięcia, pompki, sakwy rowerowe).

Od godziny 13.30 rozpocznie się rejestracja uczestników Bezpiecznego peletonu. Wszyscy, którzy przy zapisie będą mieli kamizelki odblaskowe, otrzymają nagrodę niespodziankę.

Przejazd będzie liczył około 13 km i zakończy się na terenie Parku Miejskiego. Tam każdy z uczestników będzie mógł poczęstować się ciepłym posiłkiem, oznakować rower i wziąć udział w Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym (do wygrania cenne nagrody). Wśród zarejestrowanych uczestników zostanie rozlosowany ROWER.

Organizatorzy: Urząd Miasta Łuków, Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, Łukowski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie i www.abcrowery.pl - ul. Warszawska 1c.

Sponsorzy: FOLTA rowery, Sklep Sportowy SoccerSport Łuków, BAR Frytka, Foto-Lipek Grzegorz Lipiński, PROMO Reklama Wojciech Izdebski oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Łukowie.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.