Koncert Jana Kondraka

start 8 listopada 2019 19:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 8 listopada 2019 20:00

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Jana Kondraka, który odbędzie się w ramach Łukowskiej Mocy Kultury 2019 w piątek 8 listopada 2019 roku o godz. 19:00 w sali widowiskowej ŁOK. Podczas koncertu usłyszymy klasykę piosenki autorstwa Boba Dylana, Leonarda Cohena oraz Bułata Okudżawy. 

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ

Jan Kondrak to głos - wielki głos. Co do skali i siły pewnie największy spośród polskich głosów bardowskich. Jest cenionym autorem, kompozytorem i wykonawcą piosenek. To także tłumacz, publicysta i prozaik. Pisze dla siebie i innych, na przykład dla Marka Dyjaka. Kojarzony z wyjątkową piwnicą artystyczną jaką jest Lubelska Federacja Bardów, której jest współzałożycielem. Ma na koncie jedenaście płyt z LFB i osiem solowych dokonań. Z klasą sięga po klasykę piosenki autorstwa Leonarda Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga czy Jacka Kaczmarskiego. Zdobywca nagród na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu i świnoujskiej FAMY.
Zrealizował wiele scenariuszy własnych widowisk estradowych. Koncertował w Bułgarii, Austrii, Francji, Anglii, Irlandii, USA, na Białorusi i Ukrainie.
Od 2011 roku wiceprezes fundacji Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie.

Bierze udział jako śpiewak i kompozytor w przedstawieniu pt. „Album rodzinny” teatru Grupa Chwilowa. We współpracy z Teatrem Starym w Lublinie powstało jego solowe przedstawienie pt. „Sztukmistrz śpiewa”, które jest grane od 2012 roku. W tym samym teatrze, począwszy od sezonu 2013, śpiewa w spektaklu „Wieczorem”, opartym na poezji Józefa Czechowicza, do którego muzykę skomponował Włodek Pawlik.

Zapraszamy na koncert Jana Kondraka w ŁOK!!!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.