Wystawa fotografii "W podróży" Marka Króla

start 17 października 2019 18:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 10 listopada 2019 00:00

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii „W podróży" autorstwa Marka Króla. Otwarcie wystawy odbędzie się w czwartek 17 października 2019 roku o godzinie 18:00 w Galerii PROwizorium ŁOK. Fotografie będzie można oglądać w Galerii PROwizorium do 10 listopada 2019 roku.

 

Ten, kto żyje, widzi dużo. Ten, kto podróżuje, widzi więcej...

Marek Król - nauczyciel, podróżnik, miłośnik żeglarstwa, dzikiej przyrody, dobrego jedzenia, fotograf amator, dał się namówić na wystawę niektórych upolowanych obiektywem, miejsc, ludzi, detali, ciekawych sytuacji, które skłoniły go do naciśnięcia spustu migawki. Prezentowane zdjęcia to niewielka część bogatego zbioru fotografii, zarówno z dalekich podróży jak i tych z najbliższej okolicy. Proste surowe obrazy, bez ingerencji Photoshop’a, pokazują otaczający go świat. Patrząc na zdjęcia ma się jednak wrażenie, że każda z przedstawionych fotografii skrywa jakaś historię, której my, odbiorcy, możemy się jedynie domyślać. Autor postara się odpowiedzieć w jakim stopniu fotografia interpretuje rzeczywistość. Jaka była relacja między nim a, fotografowanym obiektem i za co kocha podróże.

„Podróżowanie sprawi, że zaniemówisz z wrażenia, a potem zamienisz się w gawędziarza". Ibn Battuta

Zapraszamy!!!

 Partnerem wystawy jest PPH Iwonex Drukarnia.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.