Impreza mikołajkowa „W Świątecznej Krainie 2019”

start 6 grudnia 2019 13:30

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 6 grudnia 2019 17:00

Lokalizacja: Łuków, Placu Solidarności i Wolności

Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie zapraszają dzieci i młodzież z Łukowa i Ziemi Łukowskiej do wspólnej mikołajkowej zabawy „W Świątecznej Krainie”, która odbędzie się w piątek 6 grudnia 2019 roku od godziny 13:30 na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie.

Program „W Świątecznej Krainie 2019”:
13:30 - rozstrzygnięcie konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową;
14:00 - mikołajkowa impreza z animatorami Fun Idea i ŁOK (mnóstwo nagród, prezentów i słodyczy, konkursy, zabawy, skręcanie baloników, kącik malowania buziek, pokaz ogromnych baniek mydlanych, karaoke oraz mini warsztaty plastyczne);
16:00 mikołajkowa zumba z Platinium Gym&Fitness;
16:15 kolędy w wykonaniu zespołu muzycznego ŁOK pod kierownictwem Antonio Vivo;
16:35 taniec z Pole Dance&Fitness;
16.45 przybycie Świętego Mikołaja, życzenia od Burmistrza Miasta Łuków Piotra Płudowskiego, uroczyste rozświetlenie miejskiej choinki, kolęda w wykonaniu laureatki wielu konkursów ogólnopolskich Emilki Szcześniak.

Serdecznie zapraszamy do Świątecznej Krainy, by razem przeżyć ten wyjątkowy czas śpiewania kolęd oraz wspólnych zabaw z Mikołajem i jego elfami, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych na imprezę zapraszamy do sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Organizatorzy: Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

Partnerzy: Miasto Łuków, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Nadleśnictwo Łuków, Ten Moment fotografia, Agencja Reklamowa A3 Studio, Platinium Gym&Fitness, Catering Dietetyczny Tylko Zdrowe, Pole Dance&Fitness, Zielony Gaj, Fabryka Wnętrz oraz Fun Idea.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.