Babski Kabaret „Old Spice Girls”

start 21.01.2020 18:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 21.01.2020 19:00

Lokalizacja: Łuków, ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprasza na Babski Kabaret „Old Spice Girls”. Na łukowskiej scenie w rolach głównych wystąpią: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska. 

Lidia Stanisławska znana piosenkarka i dziennikarka, współpracowała i występowała z kabaretem Pod Egidą. Emilia Krakowska - pamiętna Jagna Pacześ, żona Boryny z serialu „Chłopi”, grała na scenie Teatru TV. Barbara Wrzesińska - znana z telewizyjnych kabaretów Olgi Lipińskiej. Podczas koncertu w Łukowskim Ośrodku Kultury usłyszymy piosenki, skecze, anegdoty oraz żarty. Teksty są autorstwa: Marii Czubaszek, Zbigniewa Korpolewskiego, Mariana Hemara oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego.

Na spektakl kabaretowy zapraszamy we wtorek 21 stycznia 2020 roku o godzinia 18:00 do sali widowiskowej ŁOK. Bilety na kabaret w cenie 30 zł są do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ

Babski Kabaret, czyli „Old Spice Girls”

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy „Old Spice Girls”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska. Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”), Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego) oraz Mariana Hemara (autora wierszy lirycznych, satyr, fraszek i parodii).

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.

Zapraszamy na Babski Kabaret „Old Spice Girls” do ŁOK 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.