Babski Kabaret „Old Spice Girls”

start 21 stycznia 2020 18:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 21 stycznia 2020 19:00

Lokalizacja: Łuków, ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprasza na Babski Kabaret „Old Spice Girls”. Na łukowskiej scenie w rolach głównych wystąpią: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska. 

Lidia Stanisławska znana piosenkarka i dziennikarka, współpracowała i występowała z kabaretem Pod Egidą. Emilia Krakowska - pamiętna Jagna Pacześ, żona Boryny z serialu „Chłopi”, grała na scenie Teatru TV. Barbara Wrzesińska - znana z telewizyjnych kabaretów Olgi Lipińskiej. Podczas koncertu w Łukowskim Ośrodku Kultury usłyszymy piosenki, skecze, anegdoty oraz żarty. Teksty są autorstwa: Marii Czubaszek, Zbigniewa Korpolewskiego, Mariana Hemara oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego.

Na spektakl kabaretowy zapraszamy we wtorek 21 stycznia 2020 roku o godzinia 18:00 do sali widowiskowej ŁOK. Bilety na kabaret w cenie 30 zł są do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ

Babski Kabaret, czyli „Old Spice Girls”

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy „Old Spice Girls”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska. Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”), Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego) oraz Mariana Hemara (autora wierszy lirycznych, satyr, fraszek i parodii).

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.

Zapraszamy na Babski Kabaret „Old Spice Girls” do ŁOK 

Podziel się:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Biały
Biały 21 stycznia 2020, 17:00
Warto pójść i obejrzeć szczerze polecam
Biały
Biały 21 stycznia 2020, 16:58
Warto pójść i obejrzeć szczerze polecam