Wystawa prac artystycznych Magdaleny Dylak "Poza formą"

start 14.02.2020 19:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 06.03.2020 08:00

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę prac artystycznych Magdaleny Dylak "Poza formą". Otwarcie wystawy odbędzie się 14 lutego 2020 roku o godzinie 19:00 w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury.

O artystce:

Magdalena Dylak jest studentką Akademii sztuk Pięknych w Łodzi. Swoją przygodę z malarstwem rozpoczęła w Łukowskim Ośrodku Kultury. Jej prace nie przedstawiają tyko natury ale również sztuka nowoczesna i grafikę projektową. Poza formą jest to wystawa przedstawiająca drogę rozwoju myślenia o sztuce, od klasycznego malarstwa natury przez malarstwo nowoczesne, aż do instalacji. Ostatni etap przedstawia plakaty i zdjęcia malarstwa w nietypowej formie. Mimo wykorzystywania klasycznej formy podobrazia, przedstawia prace artystyczne w nowoczesne formie.

Serdecznie zapraszamy do Galerii PROwizorium na to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie ze sztuką w różnej formie.

Prace będzie można oglądać do 6 marca 2020 roku.

Za wsparcie organizacji wernisażu dziękujemy firmie "Zielony Gaj"

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.