Koncert on-line „Dźwięki wolności”

start 22 października 2020 18:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 22 października 2020 19:30

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Wschód Kultury serdecznie zapraszają na transmisję koncertu „Dźwięki wolności” 22 października 2020 roku o godzinie 18:00 prosto z Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Transmisja będzie dostępna na naszej stronie oraz social mediach Łukowskiego Ośrodka Kultury.

„Dźwięki wolności” to projekt Stowarzyszenia Wschód Kultury, który podczas tegorocznej odsłony angażuje szkoły muzyczne regionu lubelskiego w pielęgnowanie wartości patriotycznych.

Wydarzenie to będzie podsumowaniem przeprowadzonych w szkołach warsztatów i koncertów, mających na celu podniesienie umiejętności wykonawczych młodych artystów oraz wspólne budowanie tradycji narodowej.

Podczas finałowego koncertu uczniowie oraz zawodowi muzycy zaprezentują znane, polskie pieśni patriotyczne w nowych, autorskich opracowaniach Aleksandra Resiaka na zespół smyczkowy, fortepian, chór i wokalistów.

Aranżacje i opracowanie utworów- Aleksander Resiak
Koordynacja działań- Emilia Siepkowska
Patroni medialni: Polskie Radio Lublin oraz TVP3 Lublin

Przedsięwzięcie zostało sfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

http://stowarzyszenie-swk.pl/
https://www.facebook.com/stowarzyszenieSWK

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.