Wystawa malarstwa Jarosława Pawełczaka

start 8 marca 2021 12:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 16 kwietnia 2021 00:00

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Od 8 marca 2021 w Galerii PROwizorium oglądać można obszerny zbiór prac malarskich pana Jarosława Pawełczaka. To pierwsza autorska wystawa w tym roku kalendarzowym, tym bardziej cieszy.

Odwiedzać galerię można zgodnie z wytycznymi, a więc 4 osoby na raz.

Wystawę gościć będziemy do 16 kwietnia 2021 roku. Informujemy iż istnieje możliwość zakupienia prac od artysty.

Zapraszamy serdecznie :)

Jarosław Pawełczak rocznik 1974 urodzony w Radzyniu Podlaskim ,mieszka i tworzy w Zabielu. Maluje od 2018r , tematyką jego obrazów jest przyroda, pejzaż i martwa natura. Maluje głównie farbami olejnymi ,w technice alla prima .Obrazy Jarosława Pawełczaka cechuje widoczna faktura farby a styl to impresjonizm. Inspiracje czerpie z otaczającej przyrody i malarstwa Rosyjskiego .Wpływ na jego twórczość mieli tacy malarze jak Szyszkin, Sawrasow, Lewitan.
 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.