Spektakl "Pół na pół" /22 października 2021

start 22 października 2021 19:30

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 22 października 2021 21:00

Lokalizacja: Łuków, Aula 1 LO w Łukowie

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na przesyconą czarnym humorem komedię w reżyserii Wojciecha Malajkata pt.: „Pół na pół”.

Czy można polubić kogoś, kto źle życzy własnej matce? Okazuje się, że i owszem. Robert i Dominik, którzy na początku jawią nam się jako dwa niezbyt sympatyczne, powoli odkrywają coraz mroczniejsze tajemnice, które pokazują, jakim potworem była i jest ich własna matka. W rolach głównych występują Piotr Szwedes i Piotr Polk.  Nestorka rodu nie pojawia się na scenie, jej obecność sygnalizuje tylko natarczywy dzwonek, a mimo to mamy świadomość, że nadal jest wszechobecna i wciąż tyranizuje otoczenie. „Pół na pół” to świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie, piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo  humoru .

Spektakl odbędzie się 22 października 2021 roku, na auli Liceum Tadeusza Kościuszki w Łukowie.

Bilety w cenie 80 PLN do nabycia w kasie Kina Łuków lub online na stronie TUTAJ

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.