The Metropolitan Opera: Live in HD część 1. DON PASQUALE

start 26 września 2021 17:00

Kino Łuków

koniec 26 września 2021 19:15

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny sezon retransmisji spektakli operowych z Nowojorskiej The Metropolitan Opera. Przedstawieniem wyświetlanym 26 września 2021 roku o godzinie 17:00 będzie spektakl "Don Pasquale".

Bilety w cenie 25 zł (normalny) oraz 20 zł (ulgowy) do nabycia w kasie Kina Łuków oraz on-line TUTAJ

Composer/Author: Gaetano Donizetti

Duration: 142 minutes

Cast sheet: Anna Netrebko (Norina), Matthew Polenzani (Ernesto), John Del Carlo (Don Pasquale), Mariusz Kwiecień (doktor Malatesta)

Creative team: James Levine (dyrygent), Otto Schenk (reżyseria), Rolf Langenfass (scenografia i kostiumy), Duane Schuler (światło)

Synopsis: Anna Netrebko w roli Noriny, roli, która wyniosła ją na szczyt i uczyniła ulubienicą miłośników opery. Oprócz sopranowej gwiazdy w obsadzie zobaczymy również tenora Matthew Polenzaniego jako Ernesto i barytona Mariusza Kwietnia jako doktora Malatestę. W tytułową rolę wciela się baryton John del Carlo.

 

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.