XXI Powiatowy Turniej Recytatorski „Moje Małe Wierszobranie”

start 27 października 2021 09:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 27 października 2021 12:00

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na XXI Powiatowy Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie”, który odbędzie się 27 października 2021 roku godz. 9:00.

W turnieju może wziąć udział Duet, czyli maksymalnie 3 pary recytatorów z danego przedszkola lub oddziału przedszkolnego z terenu powiatu łukowskiego.

Kategorie wiekowe recytatorów:
I kategoria – 3-4 lata
II kategoria – 5-6 lat.

Turniej odbędzie się w formie stacjonarnej. 

Prosimy nauczycieli / opiekunów dzieci, aby wysłali nagranie filmu duetów recytujących polską literaturę, karty zgłoszeń wraz z RODO w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18.10.2021r.  do godziny 16:00 przez www.wetransfer.com na adres mailowy [email protected]

Duety powalczą o nagrodę Publiczności w każdej kategorii wiekowej. Duet z największą liczbą polubień danego filmu otrzyma Nagrodę Publiczności. Jury przyzna specjalne wyróżnienia.

Szczegółowe informacje, regulamin, RODO oraz karta zgłoszeń znajdują się w załącznikach.

Zachęcamy uczestników Turnieju do przebrań i stylizacji prezentowanego wiersza. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.